AnasayfaFaaliyet Alanlarımız Çözüm Ortaklığı ve Diğer

Çözüm Ortaklığı ve Diğer

Çözüm Ortaklığı ve Diğer

Profesyonel bakış açısı ile teknolojik, fiziksel ve kişisel güvenlik çemberinin, optimal maliyetle optimum verim alınacak şekilde kurulabilmesi, kurulan sistemin zamanında ve gerekli müdahalelerle ilk günkü gibi güncel ve verimli kalabilmesi önemlidir. Bu doğrultuda TAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. müşterilerinin güvenlik içerikli problemlerinin çözüm ortağı olarak, onlara prestij, para ve zaman açısından katma değer sağlamaktadır.

RİSK ANALİZİ;

Kısa ve uzun vadeli strateji planlamasında önemli bir referans olan TAV Özel Güvenlik, gerek gelişim ve değişim sürecindeki işiniz için, gerekse mevcut kuruluşunuzun güvenliğine ilişkin risk değerlendirmesi hizmeti sunmaktadır. Yurtdışında da danışmanlık hizmeti veren TAV Özel Güvenlik’in seçkin uzmanları yapım, kurulum aşaması da dâhil olmak üzere yatırımınızın her aşamada olası risklere karşı hazırlıklı olmasını sağlar.

MODÜLER & MOBİL GÜVENLİK

CCTV & İZLEME

Özel operasyonel ve emniyet gereksinimi olan yoğun çalışma ortamlarıdan, otel ve fuar alanlarına kadar farklı güvenlik riskleri içeren tesisler hızlı uyumlanabilen izleme çözümleri gerektirmektedir. TAV Güvenlik size işleyişin izlenebildiği ve önemli görsel bilgileri yakalayabilen mobil CCTV sağlamaktadır. Modüler ve mobil çözümümüz size talebiniz doğrultusunda saha dışında da 7/24 hizmet verebilir.

DRONE

Dronlar konserlerde, arazi ve kalabalık organizasyonlarda, yangın gibi felaketlerde ve daha pek çok önemli olayda değerli bir donanımdır. İzin için başvurmak zorunda değilsiniz, öğrenmeniz gerekmiyor ve kesinlikle satın alıp bakımı ile uğraşmanız da. TAV Güvenlik olarak size robotik hava güvenliği sağlıyoruz. Havadaki gözünüz TAV Güvenlik, size devriye ve tehdit çözümleme konusunda destek olabilir.

MOBİL GÜVENLİK TEDBİRLERİ

Güvenliğinizin 7/24 izleme, iletişim ve raporlama ile desteklenmesinin yanısıra ihtiyaç duyduğunuzda X-Ray cihazı, kapı tipi metal detektörü, ETD (Patlayıcı İz Tespiti) ve K9 (Patlayıcı Tespit Köpeği) Birimi gibi pek çok ilave güvenlik uygulamasını da sağlamaktayız.

 
FAYDALI KISAYOLLAR
KapatGeriİleri